《Pantheon War》Otomatik moda nasıl geçilir?

Kanat sahibi olmayı hayal ettin mi? 2016 yılının en popüler online savaş oyunu《Pantheon War》senin hayallerini gerçekleştirebilir! Oyuna girdikten sonra, sadece ana görevleri yaparak kanat sahibi olabilirsin!

pantheonwar

pantheonwar

Hiç kimse durmadan bilgisayar ekranına izleyerek kilitlenip kalmaktan hoşlanmaz, oyun oynarken dahi bu böyledir! Otomatik mod, 《Pantheon War》 oyununa özel mükemmel bir özelliktir! Bu özellik sayesinde elleriniz özgür kalacak, istediğinizi yapabilirsiniz. Oyunun keyfini rahatça çıkarın.

Otomatik Mod:

Pantheon War》oyununda otomatik mod açıldıktan sonra, otomatik olarak etraftaki canavarlara kilitlenerek saldırıya geçer.

Otomatik mod nasıl ayarlanır:

Kısayol tuşu “A” kullanılarak veya ekranın altında bulunan “      Otomatik” ayarlarından otomatik mod başlatılır.。

Pantheon War otomatik ekranında bir çok ayar seçeneği mevcuttur. Bunlar: HP değeri kaça düşerse ilaç kullanılsın, seviyene uygun ilacın otomatik satın alınması, savaş kapsamı, otomatik modda beceri kullanma sıralaması, öfke dolduktan sonra otomatik enkarneye dönüşüm, karakter öldükten sonra eşya kullanarak canlanma, HP değeri düşükken otomatik olarak şehre dönülüp dönülmemesi gibi ayarlar vardır.

Sadece ilgili seçeneği işaretledikten sonra, seçenek etkin duruma gelir. Daha sonra otomatik modu seçmeniz yeterlidir.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *