Anubis Enkarnesi İle Savaş

Zeus, Athena, Hades… bu mitolojik tanrılara dönüşmek ister misin? Ücretsiz savaş oyunu《Pantheon War》 türkçe oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyuna öfke sistemi eklendi, öfke değeri ile efsanelerdeki tanrılara dönüşerek daha güçlü özellikler ve havalı beceriler kullanabilirsin! 《Pantheon War》 yılın en popüler online RPG oyunudur, eğer online savaş oyunu seviyorsan bu fırsatı sakın kaçırma!

rpg online oyun

rpg online oyun

《Pantheon War》oyununda, oyuncuların çeşitli Tanrı güçlerini kullanma şansı bulunmaktadır. Bu güçleri alarak kendi becerisine dönüştürebilir. Her Enkarne’ nin kendine özel becerileri vardır, savaşta sizin kazanmanıza yardımcı olur!

Tanrı’yı elde ettikten sonra, oyuncu Tanrı’ya dönüşerek güçlü becerileri kullanabileceği gibi şans yıldızı sistemini de açarak cüzi bir ücretle özellik geliri elde edebilir.

Anubis, kolay elde edilen bir tanrıdır. Tanrı becerisi, kasırga oluşturmaktır, zarar verdikten sonra hedefin saldırısını 3 sn süre ile azaltır. Bu yüzden, anubis kullanırken rakibin onun gücüne eş değer olmasına dikkat edin. Rakibin saldırısını kontrol ederken, kendi saldırı gücünün yüksek olmasına dikkat ederek daha iyi etki elde edebilirsin.

[Ölüm Tanrısı: Anubis] —— Ölen ruhların rehberi ve koruyucudur. Ölen kişilerin ruhlarını yöneterek korur, sadece Anubis’in koruması altında ruhlar huzur bulur.

Anubis Beceri Tanıtımı:

Çöl Fırtınası: Ön tarafa doğru iki adet birbirini kesen kasırga gönderir, hedefe karanlık zarar verir.

Fırtına Öfkesi: Anubis enkarnesine dönüştükten sonra her sn HP %5 iyileşir.

Pantheon War online RPG oyunudur, mitoloji hikayesini kurgu olarak oyunda diğer eğlenceli ögeler ile birlikte kullanmıştır. Estetik oyun grafikleri ve mükemmel savaş efektleri, zengin gelişim sistemi ile kesinlikle oyuncularını memnun edecek. Eğer online savaş oyunu seviyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *