Pantheon War adında rpg online oyun Oyunda yunan

Pantheon War adında rpg online oyun Oyunda yunan, iskandinav mitolojisi gibi dünya kültürlerini görebileceğiniz gibi, bineğinize binerek oyun içerisinde dünyanın tüm köşelerini gezebilirsiniz. Dünyanın dört bir köşesinden gelen çeşitli düşmanlar ile PVP savaşı gerçekleştirebilirsin. Eğer bu tür oyunları seviyorsan, bu fırsatı sakın kaçırmayın

Mitoloji hikayelerini gerçekten yaşamak ister miydin? Zeus, Athena, Hades gibi tanrılara dönüşmek istermisin? Ücretsiz savaş oyunu Pantheon War oyuncuların beğenisine sunuldu. Estetik grafikleri, zengin geliştirme sistemi ile oyunculara macera dolu bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor! Yılın en popüler online rpg oyunu oyuncuların beğenisine sunuldu, eğer online savaş oyunu seviyorsan bu fırsatı sakın kaçırmayın!

pantheon war

Pantheon War

Yeni ekipman arıtma sistemi dışında, ekipman güçlendirme, ekipman geliştirme, mücevher işleme gibi geliştirme sistemlerini kullanarak savaş gücünüzü hızlıca arttırabilirsiniz.

Ekipman Güçlendirme:

Pantheon War oyununda, ekipamanların kullanıldığı bölgelere güçlendirme gerçekleştirebilirsiniz, ekipmanları değiştirdiğinizde herhangi bir değişiklik olmaz. Ekipman güçlendirme işlemi ile ekipmanın özelliklerini ve savaş gücünü büyük oranda arttırabilirsin. Ekipman güçlendirme sisteminde güçlendirme işlemi ekipmanın kullanılacak bölgeye gerçekleştirildiği için ekipman değiştirirken endişelenmenize gerek yoktur.

Ekipman Geliştirme:

Pantheon War oyununda ekipman geliştirme işlemi ile ekipmana ek özellikler kazandırırsın. Ekipmanın yıldızı arttıkça kazanılan ek özellikler artar.

Mücevher İşleme:

Mücevher işleme ekipamanın kullanılacağı bölgeye gerçekleştirileceği için ekipman değiştirirken mücevheri değiştirmenize gerek yoktur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *