Pantheon War Nasıl Lonca Kurulur ve Katılınır

Online RPG oyunu 《Pantheon War》’a hemen katılın. Loncaya girerek loncadaki arkadaşlarınla birlikte savaş!

RPG oyunu oynayanlar bilirler, lonca RPG oyununda çok önemlidir. Tehlikedeyken lonca arkadaşın yardım eder, BOSS’u yenmen gerektiğinde lonca arkadaşın ile birlikte savaşırsın! Online RPG oyunun en büyük keyfi buradadır. Pantheon War oyununda lonca nasıl kurulur, lonca kurulmasının getirisi nedir? Bu sorular çerçevesinde, pantheon war lonca sistemini açıklayalım.

  1. Nasıl Lonca Kurulur Veya Katılınır

《Pantheon War》oyununda, oyuncular belirli seviyeye ulaştıktan sonra lonca özelliği açılır. Ekranın sağ alt köşesinde Lonca simgesine tıkladıktan sonra “Lonca Oluştur”, “Loncaya Katıl” olmak üzere iki adet seçenek belirir. Lonca kurmak için 1 adet “Lonca Kurulum Kartı”veya Elmas gereklidir. Elbette, eğer tasarruf yapmak istiyorsan mevcut loncalara katılabilirsin. Loncaya katıl arayüzünü açtıktan sonra beğendiğiniz loncaya katılmak için başvuru yapınız.

 

  1. Lonca Bina Özelllikleri

Lonca binaları “Lonca Salonu”“Beceriler”“Lonca Marketi”“Lonca Bereketi”dir.

Lonca Salonu:Lonca salonu geliştirilerek maksimum lonca kişi sayısı arttırılır.

Beceriler:Lonca becerilerinin öğrenildiği ve pratik yapıldığı yerdir. Lonca becerileri lonca fakülte seviyesinin artması ile artar.

Lonca Marketi:Lonca katkı değeri kullanarak ödüllerle takas edildiği yerdir, pek çok değerli eşya ile takas edilebilir.

Lonca Bereketi:Lonca üyelerinin çeşitli bereket değerlerini arttırır. Lonca kilise seviyesi arttıkça bereket değeri daha fazla artar.

  1. Lonca Geliştirilmesi

Lonca geliştirilmesi, Altın ve Elmas olmak üzere iki yöntem ile gerçekleştirilir. Oyuncu kaynak bağışlarken lonca katkı değeri kazanır. Bağışı arttıkça kazanılan lonca katkı değeri artar. Aynı zamanda kazanılan lonca bereketi de artar.

4.Lonca İşlemi

1.Suçla

Lonca lideri 7 gün çevrimiçi olmadığında, sistem loncada bulunan tüm üyelere sistem e-maili gönderir. Lonca üyeleri 100 Elmas harcayarak suçlama gerçekleştirebilir. Suçlama başarılı olduktan sonra suçlamayı yapan oyuncu yeni lider olur.

  1. Ayrıl

Loncadan ayrılırken bekleme süresi eklemeniz gerekir, bekleme süresi içerisinde oyuncu diğer loncalara katılamaz.

  1. Dağıt

Lonca üyeleri 7 gün giriş kaydı bulunmuyorsa, lonca otomatik olarak dağılır.

Online savaş oyunu oynamasını sever misin? 2016 yılının en popüler RPG oyunu ——《Pantheon War》tam sana göre, hemen dene!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *