Barış içinde yaşanan dünya

Barış içinde yaşanan dünya, tanrılar arasındaki savaş nedeniyle yok olmanın eşiğine geldi! Tanrılara medet ummak yerine, kendi kaderini kontrol et! RPG online oyun《Pantheon War》oyuncuların beğenisine sunuldu, hemen katıl!

《Pantheon War》online savaş oyunu dünyanın farklı kültürleri ile çevrilidir. Oyunda batı mitolojisi, iskandinav mitolojisi gibi kültürler birlikte bulunur. Eğer mitoloji konulu savaş oyunu seviyorsan, hemen《Pantheon War》oyununa katıl! Oyuna öfke sistemi eklendi, öfke değeri ile efsanelerdeki tanrılara dönüşerek daha güçlü özellikler ve havalı beceriler kullanabilirsin!

Ares, antik yunan mitolojisine göre savaşmak için doğan tanrıdır. Olimpus’un on iki tanrısından biridir. Zeus ve Hera’nın oğlu, güç ve kudretin sembolüdür. Ölüm, kan ve felaket Enkarne’sidir. Tehlikeli, çevik ve savaşçı özellikleri ile rakipleri tarafından bile saygı görür.

《Pantheon War》 oyununda, enkarne sistemi ile Ares’e dönüşerek aşağıdaki becerileri kullanabilirsin.

Ares Kükremesi: Pasif bir beceridir, enkarne ile Ares olduktan sonra hedefin ateş direncini yok sayar.

Alev Alev:  Etrafa 12 adet ateş kılıcı atar, her ateş kılıcı 6 adet hedefi vurur, ayrıca zırh delme etkisi verir.

2016 yılının en yeni online oyunu 《Pantheon War》oyuncuların beğenisine sunuldu. Batı mitolojisini kurgu alan ücretsiz online savaş oyunu, tanrı mitoloji hikayesi ile karakter gelişimi, zindan görevleri, PVP savaşları gibi zengin RPG ögelerini birleştirdi. Eğer online RPG oyunu seviyorsan, bu fırsatı sakın kaçırmayın!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *